Epson 103 ECOTANK Ink Bottle, Black
| All | |
| Brutokaal | 0.118 kg |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Maht | 65 ml |
| Netokaal | 0.07 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 35.00 g |
| PET | 13.00 g |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer product name | 103 ECOTANK |
| Tare weight (kg) | 0.048 kg |
| Tüüp | Ink Bottle |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson 103 ecotank ink bottle, black, c13t00s14a, epson, tindid ja toonerid

